Http://Aeroport.Forumer.Ro - Noul Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va uram bun venit - connect : Aeroport.Idle.Ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!"

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ZineryT
Ajutor
Ajutor



Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 25/10/2008

Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!" Empty
MesajSubiect: Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!"   Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!" EmptyVin Noi 07, 2008 10:08 pm

Steaua nu a mai castigat in Liga de 15 meciuri, in toate competitiile nu a mai cunoscut victoria de noua meciuri consecutive, iar Argaseala spune ca lui Radoi si ai lui le-ar trebui inca zece ani ca sa fie cel putin ca Lyon.

Valeriu Argaseala a declarat la Sport.ro ca cei de la Lyon i-au povestit ca echipei lui Aulas i-a luat 30 de ani ca sa fie marea echipa de acum. "Steaua are sanse in zece ani sa ne egaleze", ar fi spus francezii.

"Se intampla sa pierzi, dar am avut meciuri in care am jucat bine, dar nu am avut noroc. Nu as putea sa spun despre acest sezon ca a fost altfel decat celelalte. Doar ca in primul an am avut acea victorie la Kiev. "Voua va vor trebui zece ani, nu 30 ca noua", ne-au spus francezii. Nu se poate face nimic fara evolutia societatii. Proiectul Lyon a ajuns la ce este acum dupa 30 de ani", a spus presedintele Stelei la Sport.ro

"Imi e greu sa spun cand va trece Steaua de grupele Ligii, cert e ca, daca anul acesta nu am fi avut ghinionul cu Lyonul acasa si cu Bayern, anul acesta am fi putut sa mergem in primavara. Poate ca vom ajunge la nivelul marilor echipe din Liga si in cinci ani, asa cum spune Gigi Becali",a spus Argaseala la Sport.ro
Sus In jos
giGi#naCa
Invitat Special
Invitat Special
giGi#naCa


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Basket
Stare de spirit : perfecta
Data de inscriere : 21/09/2008

Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!" Empty
MesajSubiect: Re: Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!"   Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!" EmptySam Noi 15, 2008 8:13 am

interesant Very Happy Wink
Sus In jos
 
Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost"
» Steaua-Lion;(
» Steaua-Dinamo
» Steaua 1-1 Dinamo
» Steaua-Fiorentina

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Http://Aeroport.Forumer.Ro - Noul Forum :: NE-AM MUTAT PE Http://Aeroport.Forumer.Ro :: NE-AM MUTAT PE http://petrosani.myforum.ro.-
Mergi direct la: