Http://Aeroport.Forumer.Ro - Noul Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Va uram bun venit - connect : Aeroport.Idle.Ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost"

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ZineryT
Ajutor
Ajutor



Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 25/10/2008

Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost" Empty
MesajSubiect: Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost"   Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost" EmptyVin Noi 07, 2008 10:00 pm

Preşedintele stelist Valeriu Argăseală spune că va analiza cauzele care au condus la evoluţiile mai puţin bune ale portarului Robinson Zapata, sperînd ca rezolvarea acestora să îl readucă pe columbian la forma de anul trecut:

"Nu cred că se simte în largul lui nici Zapata după acel gol cu Lyon. L-aţi auzit şi pe Dorinel cînd a zis că va discuta cu Zapata şi va decide ce se va întîmpla.

Există şi posibilitatea ca portarul să fi avut probleme în zilele în care a apărat mai slab. Important ar fi ca acest lucru să nu se mai repete sau să nu se mai repete aşa des", a spus Argăseală la televiziunea sport.ro
Sus In jos
giGi#naCa
Invitat Special
Invitat Special
giGi#naCa


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Basket
Stare de spirit : perfecta
Data de inscriere : 21/09/2008

Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost" Empty
MesajSubiect: Re: Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost"   Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost" EmptySam Noi 15, 2008 8:16 am

ce Idea
Sus In jos
 
Argaseala:"Poate Zapata a avut probleme în zilele cînd a apărat prost"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rapid - Steaua, derby fara portari? Citeste dramele lui Coman si Zapata
» Francezii socheaza: "Steaua o va egala in 10 ani pe Lyon!"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Http://Aeroport.Forumer.Ro - Noul Forum :: NE-AM MUTAT PE Http://Aeroport.Forumer.Ro :: NE-AM MUTAT PE http://petrosani.myforum.ro.-
Mergi direct la: